Для зарахування дитини до закладу

необхідно надати такі документи:

 

- заява батьків або осіб, які їх замінюють;

- інформаційний додаток до заяви про зарахування дитини до

  1 класу;

- дані про щеплення (форма № 063/о);

- медична довідка (форма 086-1/о);

- свідоцтво про народження дитини (копія) ;

- при наявності пільг – документи, що їх підтверджують.

 

МІКРОРАЙОН

Відповідно до Розпорядження Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації від 03.12.2018 року№ 659 "Про закріплення територій обслуговування за закладами загальної середньої освіти  Деснянського району міста Києва у 2019-2020 навчальному році" 

Адреси будинків, які закріплені за мікрорайоном школи

Вулиця Теодора Драйзера 34/51, 36, 38, 40, 42, 44а, 46

Вулиця Лаврухіна 5, 6, 7, 7а, 8, 10, 11, 11а, 12, 14, 15/46, 16

Вулиця Оноре де Бальзака 55, 55в, 55г

Вулиця Радунська 2/18

 

 
 
Організація прийому дітей до перших класів 2018-2019 н.р.

Конституція України

Стаття 53. Кожен має право на освіту

1. Повна загальна середня освіта є обов'язковою.

2. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної, повної загальної середньої, професійно-технічної, вищої освіти в державних і комунальних навчальних закладах...

Закон України "Про освіту"

Стаття 12. Повна загальна середня освіта

п.4. Початкова освіта здобувається, як правило, з шести років. Діти, яким на початок навчального року виповнилося сім років, повинні розпочинати здобуття початкової освіти цього ж навчального року.

Стаття 13. Територіальна доступність повної загальної середньої освіти

п. 1. Для забезпечення територіальної доступності повної загальної середньої освіти органи місцевого самоврядування створюють і утримують мережу закладів освіти та їхніх філій.

Кожна особа має право здобувати початкову та базову середню освіту в закладі освіти (його філії), що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи.

Право особи здобувати початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти (його філії), за яким закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший заклад освіти.

Закон України "Про загальну середню освіту"

Стаття 18. Зарахування учнів

1. Місцеві органи виконавчої влади або органи місцевого самоврядування закріплюють за закладами загальної середньої освіти відповідні території обслуговування і до початку навчального року обліковують учнів, які мають їх відвідувати.

2. Зарахування учнів до закладу загальної середньої освіти проводиться наказом директора, що видається на підставі заяви, копії свідоцтва про народження дитини, за наявності медичної довідки встановленого зразка і відповідного документа про освіту (крім учнів першого класу).

7. Зарахування учнів до ліцеїв, приватних закладів загальної середньої освіти і закладів спеціалізованої освіти дозволяється проводити на конкурсних засадах.

 Право на першочергове зарахування до початкової школи мають діти, які проживають на території обслуговування цієї школи.