Шановні учасники освітнього процесу!

На виконання Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 29, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та забезпечення посилення протиепідемічних заходів, учнів 1-11 класів з 05 квітня по 16 квітня 2021 року буде переведено на дистанційне навчання.
Адміністрація та педагогічний колектив школи № 321 вживають усі можливі заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу у цей період!
Завдання та навчальні матеріали для асинхронного навчання, а також запрошення на онлайн уроки в Zoom будуть розміщені на сайті школи. Усі уроки проходитимуть за розкладом.
Для спілкування з адміністрацією школи просимо використовувати електронну скриньку shkola321@ukr.net.

НАКАЗ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ № 194 від 15.12.2020 "Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року"