До уваги учасників освітнього процесу!

У школі, з 28 березня 2022 року, відновлюється освітній процес дистанційно.
У разі виникнення питань тримайте зв'язок із класним керівником.

УВАГА!

З 01 листопада 2021 року
навчання для учнів 1-11-х класів
буде організовано за
ДИСТАНЦІЙНОЮ ФОРМОЮ

(підстава Протокол № 68 від 28.10.2021 р. Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА)

РОЗ'ЯСНЕННЯ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ!

1. Навчання буде організовано згідно розкладу занять, за якими працювали учні з 01 вересня.

Посилання на онлайн-уроки розміщується у онлайн-групах  вчителів  з  учнями.

2. Уроки проводяться у синхронному (онлайн) або асинхронному (офлайн) режимах згідно розкладів дзвінків, які були під час очного навчання.

3.Учні 1-4-х класів працюють в освітній платформі Human з використанням онлайн-груп, Zoom-конференцій.

Робочий день вчителя закінчується відповідно розкладу.

Класні керівники здійснюють зворотній зв'язок з батьками до 16:00.

4. Для учнів 5-11 класів.

Урок в режимі онлайн може тривати для 5-7 класів – не більше 20 хвилин, 8-11 класів – до 30 хвилин.

Інший час відводиться для виконання різних завдань, передбачених темою уроку, а також для зворотнього зв’язку між вчителем та учнями.

Робочий день вчителя закінчується відповідно розкладу.

Класні керівники здійснюють зворотній зв'язок з батьками до 16:00.

Шановні учасники освітнього процесу!

На виконання Протоколу Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 29, з метою зниження темпів поширення гострої респіраторної хвороби COVID – 19 та забезпечення посилення протиепідемічних заходів, учнів 1-11 класів з 05 квітня по 16 квітня 2021 року буде переведено на дистанційне навчання.
Адміністрація та педагогічний колектив школи № 321 вживають усі можливі заходи, спрямовані на належну організацію освітнього процесу у цей період!
Завдання та навчальні матеріали для асинхронного навчання, а також запрошення на онлайн уроки в Zoom будуть розміщені на сайті школи. Усі уроки проходитимуть за розкладом.
Для спілкування з адміністрацією школи просимо використовувати електронну скриньку shkola321@ukr.net.

Розклад уроків 2021-2022 н.р.

НАКАЗ ДЕПАРТАМЕНТУ ОСВІТИ І НАУКИ № 194 від 15.12.2020 "Щодо роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), позашкільної освіти всіх типів та форм власності міста Києва у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 08 по 25 січня 2021 року"