РЕЗУЛЬТАТИ за 2018-2019 навчальний рік

 

№ п/п

ПІБ

Клас

Олімпіада, конкурс

Місце

Підстава

1

Циба Олена

10

ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ

Наказ Управління освіти № 463 від 08.11.2018

2

Гумєннікова Дар’я

4

ІІ (районний) етап олімпіади з української мови (4 клас)

ІІІ

Наказ Управління освіти № 473 від 16.11.2018

3

Куделя Володимир

4

ІІ (районний) етап олімпіади з математики (4 клас)

ІІ

Наказ Управління освіти № 486 від 23.11.2018

4

Герасімова Катерина

3

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ

Наказ Управління освіти № 494 від 23.11.2018

5

Гумєннікова Дар’я

4

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І

Наказ Управління освіти № 494 від 23.11.2018

6

Копитко Олена

6

ІІ (районний) етап олімпіади з образотворчого мистецтва

І

Наказ Управління освіти № 506 від 30.11.2018

7

Іванова Анастасія

7

ІІ (районний) етап олімпіади з образотворчого мистецтва

ІІІ

Наказ Управління освіти № 506 від 30.11.2018

8

Цапко Маргарита

8

ІІ (районний) етап олімпіади з образотворчого мистецтва

І

Наказ Управління освіти № 506 від 30.11.2018

9

Литвин Дар’я

10

ІІ (районний) етап олімпіади з української мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 474 від 16.11.2018

10

Борисенко Іванна

6

ІІ (районний) етап олімпіади з математики

ІІІ

Наказ Управління освіти № 505 від 30.11.2018

11

Осадчук Олег

9

ІІ (районний) етап олімпіади з історії

ІІІ

Наказ Управління освіти № 507 від 30.11.2018

12

Нагорна Катерина

10

ІІ (районний) етап олімпіади з історії

ІІ

Наказ Управління освіти № 507 від 30.11.2018

13

Коваленко Ольга

10

ІІ (районний) етап олімпіади з історії

ІІІ

Наказ Управління освіти № 507 від 30.11.2018

14

Діордієва Анна

9

ІІ (районний) етап олімпіади з правознавства

ІІІ

Наказ Управління освіти № 516 від 07.12.2018

15

Булатов Владислав

8

ІІ (районний) етап олімпіади з біології

ІІІ

Наказ Управління освіти № 518 від 07.12.2018

16

Рибак Альона

8

ІІ (районний) етап олімпіади з біології

ІІІ

Наказ Управління освіти № 518 від 07.12.2018

17

Зіміна Лілія

11

ІІ (районний) етап олімпіади з біології

ІІІ

Наказ Управління освіти № 518 від 07.12.2018

18

Тарасенко Єлизавета

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

19

Гумєннікова Дар’я

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

20

Анікін Павло

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

21

Коровіна Кіра

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

22

Булатов Владислав

8

ІІ (районний) етап олімпіади з хімії

ІІІ

Наказ Управління освіти № 524 від 13.12.2018

23

Герасімова Катерина

3

ІІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І

 

24

Костюк Ірина

11

ІІ (районний) етап олімпіади з зарубіжної літератури

ІІІ

Наказ Управління освіти № 526 від 13.12.2018

25

Гладкова Софія

9

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

ІІІ

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

26

Нагорна Катерина

10

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

І

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

27

Головко Катерина

10

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

І

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

28

Корнєєва Марія

11

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

ІІІ

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

29

Маланічева Анна

11

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

ІІІ

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018