Школа №321 Деснянського району міста Києва

Річний звіт закладу освіти за 2018-2019 навчальний рік

 

 

Список зарахованих осіб до перших класів на 2019-2020 навчальний рік

1-А

1-Б

1-В

1-Г

Беленчук

Ванєєва

Азизи

Альмужний

Бизов

Гончаренко

Батечко

Біскузіна

Бойчук

Джунь

Білокур

Величко

Гамарник

Зіменков

Булахова

Гапоненко

Голубцова

Зубченко

Бучнєв

Гулієв

Голяка

Карпенко

Василевський

Єременко

Дементьєва

Кеба

Гедз

Карпінчик

Дудакова

Козак

Голочевський

Коваль

Іванець

Койра

Грицак

Літвякова

Коваленко

Кузіна-Лавринович

Духота

Лю Жуй Цзя

Ковальов

Куценко

Кавунець

Нгуен Бао Нгок

Король

Кучін

Клименко

Остапенко

Кузнєцов

Кучерук

Лейник

Клібанський

Палочкіна

Лабун

Лесенко

Кравченко

Пшеничников

Леськів

Лук’яненко

Маланічев

Саїдов

Липова

Марченко Олександра

Мартинюк

Сахаров

Мельникова

Марченко Владислав

Моніна

Семесько

Мокранська

Осіпова

Процюк

Сорока

Онопрієнко

Попович

Рева В.

Уманець

Піскун

Правик

Рева Н.

Хлівний

Поплавська

Прохорова

Руденко

Чернікова

Рибак

Прядка

Рясько

Чернієнко

Рибачок

Розумний

Свідерська

Яворська Владислава

Савченко

Савицька

Сківка

Яворська Аліса

Сорока

Сандига

Снітковський

 

Сьомко

Склярова

Тростинський

 

Халімон

Скуртол

Фабриченко

 

Шинкаренко

Смагіна

Чайка

 

Янко

Чорношкур

Шаптала

 

 

Ярошенко

Шумова

 

 

 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ 

ДЛЯ БАТЬКІВ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ ВІДБУДЕТЬСЯ 14 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ 

О 12.00 

 

21.02.2019 року о 12.30 в актовій залі відбудеться 

Вечір-реквієм, присвячений пам'яті Небесної Сотні.

План

  організації та проведення

Декади партнерства та комунікації у закладах освіти

 «Творимо майбутнє разом»

 

Дата

Час

Захід

Відповідальний

1

19.02.

2019

20.02.

2019.

9.00-10.00

Організація локацій в контексті шкільного життя. Відвідування батьками шкільної їдальні, спортивних залів, бібліотеки,

навчальних кабінетів, освітнього простору НУШ,  кабінету медичної сестри, місць загального користування , території біля  школи

 

ЗДВР Юрківська Н. В.

ЗДНР Лесенко Л. В.

ЗДГР Худик С. Ф.

Бібліотекар

Усенко О. В.

Медисна сестра

 Гукалова Л. П.

2

 

 

 

 

 

 

Відвідування батьками навчальних занять та презентаційних уроків вчителів:

ЗДВР Лесенко Л. В.

ЗДВР Юрківська Н. В.

25.02

2 урок

Коваленко Ю. С. ( Англ.мова)

19.02

14.00-16.00

 Хуторнюк С. О.(ГПД)

20.01

13.30-15.30

Міщук І. О.( ГПД )

19.02

4 урок

  Кукурудзяк О. М  ( 3 Б)

21.02

3 урок

Смалько Є. А.

21.02

2 урок

Іщенко Н. А. ( нім. Мова)

21.02

4 урок

Шмельова  І. Г.

27.02

2 урок

Кузнєцова В. М.

27.02

2 урок

Зазимко Т. М.

3

 

 

Ознайомлення з організацією позаурочної діяльності у закладі освіти з відвідуванням гуртків та спортивних секцій.

 

ЗДВР Юрківська Н. В.

 

Вівторок , середа

 16.00- 17.45

«Безпека життя «

Зазимко  Тетяна  Михайлівна

 

Вівторок , четвер

16.00- 17.45

«Точка

       зору «

 Іскендерова Леся Миколаївна 

 

Понеділок, вівторок:

15.00- 16.45

«Європейський клуб «

Іщенко Неля Анатоліївна

 

Понеділок, вівторок , середа  

15.00 – 16.45

Хорове мистецтво

Шмельова Інна  Григорівна

 

Вівторок , четвер

15.30-17.00

Спортивне  орієнтування

Панченко Наталья Миколаївна

 

Вівторок , четвер

15.30-17.00

Футбол

Янішевська Олександра Ігорівна

 

Понеділок, п’ятниця

15.30-17.00

 

ЗФП

5-6 класи

Аверченко Олександр Олександрович

 

Понеділок, п’ятниця

15.30-16.30

Середа 16.00- 17.00

 Міні-гандбол  

2-4 класи

Суздальцев Дмитро Анатолійович

 

Понеділок, п’ятниця 16.30 -18.30  Середа 17.00-19.00

ЗФП 

7- 9 класи

Суздальцев Дмитро Анатолійович

 

Середа, четвер , п’ятниця 16.00-17.30 Субота 10.00-11.30

« Патріотичні військово –спортивні ігри «

Грабінський Володимир Олексійович

 

Понеділок, середа  , п’ятниця 14.30-21.35  Неділя 15.00-21.00

Дзюдо

КДЮСШ

№ 10

Мішкай Сергій Олександрович

 

Вівторок , четвер

15.40-20.30

Субота 10.00-15.00, неділя

10.00-15.00

Боротьба

»Дзюдо» КДЮСШ №14

Сидоренко Альона Миколаївна

 

Вівторок , четвер

18.00-21.00

Субота 10.00-11.30

Футбол

КДЮСШ №14

Кривоногов

Микита  Владиславович

Скокун Владислав Іванович

 

Понеділок -п’ятниця 18.00-21.00  Субота  10.00- 11.30

Футбол КДЮСШ  №26

Смагін Олексій Іванович

 

Понеділок-четвер

 16.00-19.30

Самбо КДЮСШ №14

Сидоренко Сергій Михайлович

 

 

Понеділок -

п* ятниця

16.00-18.00

Авіомоделювання     « Дніпро»

Матвійчук Станіслав Іванович

 

 

 

20.02.

 

21.02

21.02

 

22.02.

 

 

 

 

 

 

 

13.15.-14.15.

 

  1. Організація тематичних виставок творчих робіт здобувачів освіти, майстер-класів, тренінгів тощо.

Виставка стінних газет « День пам*яті Небесної сотні «

Відвідування музею ІІ світової війни , зустріч з воїнами АТО

Міжнародний день рідної мови

Літературні читання

Майстер клас з прикладного мистецтва 

ЗДВР Юрківська Н. В.

Класні керівники

1-11х класів

 

Педагог-організатор Зазимко Т. М.

 

 

 

 

Фурман С. К. , Самойленко І. А.

Михайленко О. В.

 

Кукурудзяк О. М.

 

26.02

15.00

«Батьківська громадськість – класні керівники».

 

ЗДВР Юрківська Н. В.

 

 

27.02

16.00

«Батьківська громадськість – вчителі, психологи, керівники гуртків»;

 

ЗДВР Юрківська Н. В.

ЗДНР Лесенко Л. В.

 

 

28.02

16.00

«Батьківська громадськість - адміністрація»;

 

ЗДВР Юрківська Н. В.

ЗДНР Лесенко Л. В.

ЗДГР Худик С. Ф.

 

28.02.

16.00-18.00

« Батьківська та педагогічна громадськість – працівники Управління освіти Деснянського району у школі І-ІІІ ступенів №263

( вул. Сабурова , Сержа Лифаря 19.б)

ЗДВР Юрківська Н. В.

ЗДНР Лесенко Л. В.

Мельник Н. О.

 

26.02-

28.02

 

«Батьківська громадськість - адміністрація»;

 

ЗДВР Юрківська Н. В.

ЗДНР Лесенко Л. В.

ЗДГР Худик С. Ф.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ У 2018-2019 НАВЧАЛЬНОМУ РОЦІ!!!

№ п/п

ПІБ

Клас

Олімпіада, конкурс

Місце

Підстава

1

Циба Олена

10

ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ

Наказ Управління освіти № 463 від 08.11.2018

2

Гумєннікова Дар’я

4

ІІ (районний) етап олімпіади з української мови (4 клас)

ІІІ

Наказ Управління освіти № 473 від 16.11.2018

3

Куделя Володимир

4

ІІ (районний) етап олімпіади з математики (4 клас)

ІІ

Наказ Управління освіти № 486 від 23.11.2018

4

Герасімова Катерина

3

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

ІІ

Наказ Управління освіти № 494 від 23.11.2018

5

Гумєннікова Дар’я

4

ІІ (районний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І

Наказ Управління освіти № 494 від 23.11.2018

6

Копитко Олена

6

ІІ (районний) етап олімпіади з образотворчого мистецтва

І

Наказ Управління освіти № 506 від 30.11.2018

7

Іванова Анастасія

7

ІІ (районний) етап олімпіади з образотворчого мистецтва

ІІІ

Наказ Управління освіти № 506 від 30.11.2018

8

Цапко Маргарита

8

ІІ (районний) етап олімпіади з образотворчого мистецтва

І

Наказ Управління освіти № 506 від 30.11.2018

9

Литвин Дар’я

10

ІІ (районний) етап олімпіади з української мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 474 від 16.11.2018

10

Борисенко Іванна

6

ІІ (районний) етап олімпіади з математики

ІІІ

Наказ Управління освіти № 505 від 30.11.2018

11

Осадчук Олег

9

ІІ (районний) етап олімпіади з історії

ІІІ

Наказ Управління освіти № 507 від 30.11.2018

12

Нагорна Катерина

10

ІІ (районний) етап олімпіади з історії

ІІ

Наказ Управління освіти № 507 від 30.11.2018

13

Коваленко Ольга

10

ІІ (районний) етап олімпіади з історії

ІІІ

Наказ Управління освіти № 507 від 30.11.2018

14

Діордієва Анна

9

ІІ (районний) етап олімпіади з правознавства

ІІІ

Наказ Управління освіти № 516 від 07.12.2018

15

Булатов Владислав

8

ІІ (районний) етап олімпіади з біології

ІІІ

Наказ Управління освіти № 518 від 07.12.2018

16

Рибак Альона

8

ІІ (районний) етап олімпіади з біології

ІІІ

Наказ Управління освіти № 518 від 07.12.2018

17

Зіміна Лілія

11

ІІ (районний) етап олімпіади з біології

ІІІ

Наказ Управління освіти № 518 від 07.12.2018

18

Тарасенко Єлизавета

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

19

Гумєннікова Дар’я

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

20

Анікін Павло

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

21

Коровіна Кіра

4

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови

ІІІ

Наказ Управління освіти № 508/1 від 30.11.2018

22

Булатов Владислав

8

ІІ (районний) етап олімпіади з хімії

ІІІ

Наказ Управління освіти № 524 від 13.12.2018

23

Герасімова Катерина

3

ІІІ (міський) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

І

 

24

Костюк Ірина

11

ІІ (районний) етап олімпіади з зарубіжної літератури

ІІІ

Наказ Управління освіти № 526 від 13.12.2018

25

Гладкова Софія

9

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

ІІІ

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

26

Нагорна Катерина

10

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

І

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

27

Головко Катерина

10

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

І

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

28

Корнєєва Марія

11

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

ІІІ

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018

29

Маланічева Анна

11

ІІ (районний) етап олімпіади з англійської мови серед учнів 8-11 класів

ІІІ

Наказ Управління освіти № 539 від 21.12.2018


РОЗКЛАД  роботи гуртків  та   спортивних секцій під час канікул на 2018-2019 н.р.                                     

Гурток

Керівник гуртка

День та час проведення

1

«Безпека життя«

Зазимко  Тетяна  Михайлівна

Вівторок , середа

 10.00- 11.45

2

«Точка

       зору «

 Рященко

Маряна Анатоліївна

Вівторок , четвер

10.00- 11.45

3

«Європейський клуб «

Іщенко Неля Анатоліївна

Понеділок, вівторок:

10.00- 11.45

4

Хорове мистецтво

Шмельова Інна  Григорівна

Понеділок, вівторок , середа  

10.00 – 11.45

5

Спортивне  орієнтування

Панченко Наталья Миколаївна

Вівторок , четвер

9.00-10.30

 

6

 

Футбол

Янішевська Олександра Ігорівна

Вівторок , четвер

9.00-10.00

7

ЗФП

5-6 класи

Аверченко Олександр Олександрович

Понеділок, п’ятниця

10.00-11.30

 

8

 Міні-гандбол  

2-4 класи

Суздальцев Дмитро Анатолійович

Понеділок, п’ятниця

10.00-12.30

Середа 10.00- 11.00

9

ЗФП 

7- 9 класи

Суздальцев Дмитро Анатолійович

Понеділок, п’ятниця

10.30 -12.30

Середа

10.00-12.00

10

«Настільний теніс «

Загладько Віталій  Стефанович

Понеділок, П’ятниця

11.00-12.30

Вівторок

11.15-13.30

 

« Патріотичні військово –спортивні ігри «

Грабінський Володимир Олексійович

Середа, четвер , п’ятниця 10.00-11.30

Субота 10.00-11.30

11

Дзюдо

КДЮСШ

№ 10

Мішкай Сергій Олександрович

Понеділок, середа  , п’ятниця 14.30-21.35

Неділя 11.00-15.00

12

Боротьба

»Дзюдо» КДЮСШ №14

Сидоренко Альона Миколаївна

Вівторок , четвер

12.40-15.30

Субота

10.00-15.00, неділя

10.00-15.00

13

Футбол

КДЮСШ №14

Кривоногов

Микита  Владиславович

Скокун Владислав Іванович

Вівторок , четвер

12.00-15.00

Субота

10.00-11.30

14

Футбол КДЮСШ

№26

Смагін Олексій Іванович

Понеділок -п’ятниця

10.00-13.00

Субота  10.00- 11.30

15

Самбо

КДЮСШ №14

Сидоренко Сергій Михайлович

 

Понеділок-четвер

 10.00-12.30

16

Авіомоделю

вання

    « Дніпро»

Матвійчук Станіслав Іванович

Понеділок -

п* ятниця

11.00-13.00


 

  ПЛАН ЗАХОДІB   змістовного дозвілля школярів на осінні канікули 2018  рік                                                                                                                                                                        

 №п/п

Назва заходу

 

Термін проведення

Місце проведення

 

Відповідальний

 

  1.  

Розважально - ігрова программа з переглядом мультфільмів

29.10

Кінотеатр

« Boomer»

ТЦ  « Район»

Кл. кер 4А, Б , В,Г

Смалько Є. А.

Гой К. П.

Христоріз Н. Г.

Головко І. С.

  1.  

Перегляд кінофільму

 «Позивний Бендерас«

31.10

Кінотеатр

« Флоренція «

Кл. керівники 11а,10а класу

Фіцек І. О.

Фурман С. К.

  1.  

Перегляд вистави

« Пригоди  Тома  Сойєра»

30.10.

Театр Юного глядача

5а Кіричок М. К.

5б Іщенко Н. А.

5в Загородня М. В.

  1.  

Перегляд мультфільму « Луїс і прибульці»

 

 

31.10

Київський планетарій

Класні керівники 2а,2б,2В класів

Онищенко Н.І.     Мозолевську Г.Е. , Спіжова Г. Л.

  1.  

Перегляфд вистави « Чому довгий ніс у слона «

28.10.

Молодіжний театр

3а , 3 б

Кукурудзяк О. М.

Міщук І. О.

  1.  

Перегляд лекторію

« Космічна  пригода»

28.10

Київський планетарій

      6а,     5В

Загородня М. В.

  1.  

Ігри та конкурси в парку «Деснянський « повторення  ПДР на перехрестях доріг ,пішохідні переходи

01.11

Деснянський парк біля к-ру « Флоренція»

Класні керівники

 1а, 1б , 1 в кл.

 

  1.  

Майстер-клас у піцерії

 

02.11

ТЦ

 « Район»

Класні керівники

 1а, 1б , 1 в кл.

 

  1.  

Відвідування музею книги та друкування України

25. 10.

 

На території Києво-печерської Лаври

9а ,9б класи Зазимко Т. М. Марченко Л. В. ,

 

  1.  

Спортивні ігри та естафети

« Козацькі забави «

 31.10

спортивний зал школи

6А, 6 Б, 6В

Янішевська О. І.

Кузнєцова В. М.

Коваленко Ю. С.

 

  1.  

Екскурсія в Національний парк Межигір

30.10

Парк « Межигір`я

 

  1.  

Екскурсія до музею історії України

01.11.

Національний музей історії України

8 А, 8Б Скригонюк Г. С., Бойко О. В.

  1.  

Екскурсія до музею

 « Київська фортеця»

02. 11.

Музей

Кл. керівники 7а,7б класу Михайленко О. В. ,Ігнатенко О.Б.

 

 

Профорієнтація.

Дні відкритих дверей

 

 

Кл. керівники 11а,9а,б класу

ЗАГАЛЬНОШКІЛЬНІ ЗБОРИ ВІДБУДУТЬСЯ 

08 ЛИСТОПАДА 2018 РОКУ О 18.30 В АКТОВІЙ ЗАЛІ.

 

Список зарахованих осіб до 1 класів

Бойченко

Бешеньок

Басюк

Басенко

Болтвінов

Вербицька

Бруй

Брюнчугін

Вальковець

Горобець

Василик

Воронько

Веремеєв

Жадан

Войналович

Гаджиєва

Віліков

Задерей

Гаєвська

Гайдаш

Дубонос

Залевська

Дворянець

Ганжа

Жигун

Затворніков

Драндалуш

Голотенко

Зінченко

Клещар

Ісмаілова

Дараселіа

Коломієць

Коровін

Кайдаш

Дармороз

Кокідько

Кудрик

Калита

Іваніна

Котляревська

Ларін

Карлюченко

Каленченко

Кошелєва

Лотош Д.

Король А.

Кара

Кундюба

Лотош М.

Король М.

Ковальчук

Лаврентьєва

Лесечко

Красій

Король Д.

Ларченко

Лук’янчук

Кублов

Літун

Мазур

Мальцев

Липський

Мельник

Макаров

Марчук

Лоза

Москалець

Макаренко

Насірова

Матвієнко

Пелипенко

Новожилов

Панасенко

Мойсеєнко

Попович

Півень

Палюх

Небесний

Рекун

Пітюренко

Пархоменко

Олексієвець

Рябчик

Плешкун

Савчук

Підгірна

Сасько

Просіцька

Скнаріна

Пляс

Сологуб

Савчук

Степанова

Птуха

Тюкін

Селезень

Тополевський

Радченко

Федоренко

Смирнов

Тригуб

Солодка

Харчевний

Тележніков

Уманський

Тітова

Черненький

Філатова

Халеєва

Харченко

Черненко

Шкурдода

Христик

Хоменко

Шекера

Щербата

Ярошинська

Ясінський

Ященко

            Яковенко

 

 

 

Повне найменування закладу (за статутом)

Адреса,

поштовий індекс

Ідентифікаційний код

Ліцензований обсяг (проектна потужність)

Вид освіти:

початкова освіта,

базова загальна середня освіта, повна загальна середня освіта;

дошкільна освіта

Школа І-ІІІ ступенів № 321 Деснянського району міста Києва

02222, м. Київ, вул. Т.Драйзера, 40Б

22886338

990

Повна загальна середня освіта

Нормативно-правове забезпечення  

1. Закон України "Про освіту"

2. Закон України "Про загальну середню освіту"

 

 

Звіт про роботу школи за 2016-2017 навчальний  рік

Новини

В цій рубриці немає статей.

Учень 9-А класу зайняв 3 місце у районному конкурсі патріотичної пісні "Україна від А до Я.

Класний керівник - Фіцек Ірина Олександрівна.