Заняття розпочинаються о 08 год 30хв. 

Тривалість уроків у 1-х класах - 35хв, у 2-4 класах – 40 хв, 

у 5-11 класах – 45 хв.

       1-ші класи                            2-4-ті класи                                   5-11-ті класи

1 урок : 08.30-09.05             1 урок: 08.30-09.10                    1 урок  08.30-09.15

Перерва: 09.05-09.20          Перерва: 09.10-09.25                Перерва 09.15-09.25

2 урок: 09.20-09.55              2 урок: 09.25-10.05                    2 урок: 09.25-10.10

Перерва: 09.55-10.15          Перерва:10.05-10.25                 Перерва: 10.10-10.30

3 урок: 10.15-10.50              3 урок: 10.25-11.05                    3 урок: 10.30-11.15

Перерва:10.50-11.10           Перерва: 11.05-11.25                Перерва: 11.15-11.35

4 урок:  11.10-11.45              4 урок: 11.25-12.05                   4 урок 11.35-12.20

Перерва:11.45-12.00           Перерва: 12.05-12.20                Перерва: 12.20-12.35

5 урок: 12.00-12.35               5 урок: 12.20-13.00                  5 урок:  12.35-13.20                                                                                                        

                                              Перерва:13.00-13.15                Перерва: 13.20-13.35

                                              6 урок: 13.15 -13.55                   6 урок: 13.35-14.20

                                                                                                  Перерва: 14.20-14.35

                                                                                                  7 урок: 14.35-15.20    

 

 

Режим роботи

груп подовженого дня

 

1-ші класи

2-4-ті класи

12.00-12.35

Прийом дітей до групи

13.00-13.15

Прийом дітей до групи

12.35-14.00

Прогулянка на свіжому повітрі, фенологічні спостереження, рухливі ігри

13.15-14.00

Робота за планом вихователів, заняття за інтересами

 14.00-14.30

Обід

  14.00-14.30

Обід

 14.30-16.00

Денний сон

  14.30-16.00

Прогулянки, екскурсії, рухливі ігри

 16.00-16.45

Робота за планом вихователів

  16.00-16.45

 

  16.00-17.00

 

  16.00-17.00

Самопідготовка

(2 класи)

Самопідготовка

 (3 класи)

Самопідготовка

  (4 класи)

 16.45-17.30

Гурткова робота

   16.45-18.15

Гурткова робота

 17.30-19.00

Спортивні ігри, заняття за інтересами, вечірня прогулянка

   18.15-19.00

Спортивні ігри, заняття за інтересами, вечірня прогулянка