11 жовтня 2018 року у школі І-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва відбувся урочистий концерт до Дня захисника України , проведено заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру за участю учасників АТО, воїнів Авганістану . До школи завітали гості : Передрій Валерій Іванович -голова спіки ветеранів Авганістану , Козаченко Сергій Іванович заступник голови спіки ветеранів Авганістану , Шупік Федор Іванович член правління спіки ветеранів Авганістану Деснянського району міста Києва , Нишпор Олег Петрович . - голова спілки ветеранів АТО Деснянського району міста Києва , координатор ветеранів АТО - Головата Жанна , Передрій Андрій лейтенант ,воїн АТО - випускник нашої школи , Єгор Вигулярний воїн АТО - автор, виконавець пісень , Бондар Олександр та Гордина Олександр - воїни АТО. На захід була запрошена родина Юрія Січкаря - загиблого в АТО: мати, батько, дружина, донька. Всі присутні вшанували память випускника нашої школи, запаливши лампадки, свічки, поклавши квіти біля меморіальної дошки . Діти подарували ветеранам квіти, пам`ятні браслети " Нескорених " листівки, виготовлені власноруч , стінні газети для музею спілки ветеранів АТО.
Гості , батьки , педагогічний колектив , учні були вражені талановитими виступами учнів та воїнів АТО , радісні , схвильовані від теплаї зустрічі .

НАШІ УЧНІ У КОНКУРСІ "ДІАЛОГ ДЕРЖАВ: ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ. "УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА"

ШКІЛЬНИЙ ЕТАП ТУРНІРУ З ШАХІВ "КРИШТАЛЕВА ТУРА"

ПЕРЕМОЖЦІ 1-4 класи

І місце - Гороховцев В., 4-А клас;
ІІ місце - Смужко Я., 3-Б клас;
ІІІ місце - Садат Р., 3-А клас.

ПЕРЕМОЖЦІ 5-9 класи (хлопці)
І місце - Задніпрянець В., 9-Б клас;
ІІ місце - Задніпрянець Р., 5-Б клас;
ІІІ місце - Нужненко Є., 8-Б клас.

ПЕРЕМОЖЦІ 5-9 класи (дівчата)
І місце - Одинока Т., 5-А клас;
ІІ місце - Гороховцева О., 6-А клас;
ІІІ місце - Турбовець А., 9-А клас.
14.03.2018р. в шклі №321 відбулися заходи до ДНЯ ДОБРОВОЛЬЦЯ  : виховні години , відкрите заняття з предмету " Захист Вітчизни" .
15.03.2018  учні 9-11х класів разом з класними керівниками відвідали Центральний військовий  госпіталь  міста Києва , привітали літературно-музичною композицією " Зима , що нас змінила " воїнів -добровольців та воїнів  АТО.

13.03.2017 року  у  школі   була  представлена  вчителями та учнями 9-11х класів  літературно-музична композиція  "Для нас це слово зрозуміло ",присвячений великому пророку Тарасу Шевченку. Його ми розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. «Наш великий пророк двісті років веде свій народ від неволі до волі, він веде нас до справжньої сильної країни. Країни, якою пишатимуться всі українці, де б вони не жили, - тут чи за її межами.

27 лютого 2018 року у школі І-ІІІ ступенів №321 Деснянського району міста Києва було проведено районний семінар на тему: «Впровадження сучасних інноваційних методів та технологій в навчальній діяльності молодшого школяра в умовах інтеграції до європейського освітнього простору в початковій школі», який провели вчителі МК початкової школи.

На семінарі були присутні методист РНМЦ Рєпа О. В. та вчителі початкових класів Деснянського району.

В рамках семінару вчителі початкової школи №321 показали:

- майстер-клас інтегрованого уроку-гри «Котилася торба...» (Онищенко Н. І., Мозолевська Г. Е.)

- майстер-клас «Лялька-мотанка» (проект «Лялька-мотанка») (Лапушенко Т. П., Іванова Г.І.)

- ділилися досвідом роботи над проектом «Сторінками Червоної книги України» (Головко І. С., Христоріз Н. Г., Смалько Є. А., Гой К. П.)

Учень 9-А класу зайняв 3 місце у районному конкурсі патріотичної пісні "Україна від А до Я.

Класний керівник - Фіцек Ірина Олександрівна.