В цій рубриці немає статей.

НАШІ УЧНІ У КОНКУРСІ "ДІАЛОГ ДЕРЖАВ: ПАРТНЕРСТВО В ОСВІТІ. "УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА"

ШКІЛЬНИЙ ЕТАП ТУРНІРУ З ШАХІВ "КРИШТАЛЕВА ТУРА"

ПЕРЕМОЖЦІ 1-4 класи

І місце - Гороховцев В., 4-А клас;
ІІ місце - Смужко Я., 3-Б клас;
ІІІ місце - Садат Р., 3-А клас.

ПЕРЕМОЖЦІ 5-9 класи (хлопці)
І місце - Задніпрянець В., 9-Б клас;
ІІ місце - Задніпрянець Р., 5-Б клас;
ІІІ місце - Нужненко Є., 8-Б клас.

ПЕРЕМОЖЦІ 5-9 класи (дівчата)
І місце - Одинока Т., 5-А клас;
ІІ місце - Гороховцева О., 6-А клас;
ІІІ місце - Турбовець А., 9-А клас.
14.03.2018р. в шклі №321 відбулися заходи до ДНЯ ДОБРОВОЛЬЦЯ  : виховні години , відкрите заняття з предмету " Захист Вітчизни" .
15.03.2018  учні 9-11х класів разом з класними керівниками відвідали Центральний військовий  госпіталь  міста Києва , привітали літературно-музичною композицією " Зима , що нас змінила " воїнів -добровольців та воїнів  АТО.

13.03.2017 року  у  школі   була  представлена  вчителями та учнями 9-11х класів  літературно-музична композиція  "Для нас це слово зрозуміло ",присвячений великому пророку Тарасу Шевченку. Його ми розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. «Наш великий пророк двісті років веде свій народ від неволі до волі, він веде нас до справжньої сильної країни. Країни, якою пишатимуться всі українці, де б вони не жили, - тут чи за її межами.

27 лютого 2018 року у школі І-ІІІ ступенів №321 Деснянського району міста Києва було проведено районний семінар на тему: «Впровадження сучасних інноваційних методів та технологій в навчальній діяльності молодшого школяра в умовах інтеграції до європейського освітнього простору в початковій школі», який провели вчителі МК початкової школи.

На семінарі були присутні методист РНМЦ Рєпа О. В. та вчителі початкових класів Деснянського району.

В рамках семінару вчителі початкової школи №321 показали:

- майстер-клас інтегрованого уроку-гри «Котилася торба...» (Онищенко Н. І., Мозолевська Г. Е.)

- майстер-клас «Лялька-мотанка» (проект «Лялька-мотанка») (Лапушенко Т. П., Іванова Г.І.)

- ділилися досвідом роботи над проектом «Сторінками Червоної книги України» (Головко І. С., Христоріз Н. Г., Смалько Є. А., Гой К. П.)

Учень 9-А класу зайняв 3 місце у районному конкурсі патріотичної пісні "Україна від А до Я.

Класний керівник - Фіцек Ірина Олександрівна.