НАВЧАННЯ з евакуації населення

у зв'язку з  можливим підтопленням території селища Троєщина

Школа № 321 виступила у якості приймального пункту евакуації. Тут організовано групу зустрічі, розміщення та обліку евакуйованого населення. Також створені належні умови для тимчасового перебування евакуйованих – організовано комплексне харчування, групу медичного забезпечення, дитячу кімнату, весь необхідний одяг та місця для відпочинку.

15 листопада 2018 року лідери учнівського самоврядування школи І-ІІІ ступенів №321 спільно з адміністрацією ТРЦ «РайON»  проводили флешмоб-акцию присвячену МІЖНАРОДНОМУ ДНЮ ВІДМОВИ ВІД ПАЛІННЯ з гаслом "Кидай цигарку - бери вітамінку".

Вітамінка була у вигляді яблука. Відвідувачі ТРЦ«РайON», які палять мали змогу обміняти цигарки на яблука. Лідери школи, відвідувачі та співробітники торгівельного центру отримали корисний досвід та яскраві враження.

24.10.2018 року у школі І-ІІІ ступенів № 321 Деснянського району м. Києва відбулася гра-шоу «Я ЗНАЮ МАЙЖЕ ВСЕ ПРО ФРАНЦІЮ» серед учнів 9-11 класів, присвячена року Франції та французької мови в Україні.
Автор проекту – вчитель іноземних мов вищої категорії Фіцек І.О. Допомагали вчителі іноземних мов школи: Войтова А.С., Іщенко Н.А., Коваленко Ю.С. та вчитель зарубіжної літератури Кузнєцова В.М.
Мета гри була не тільки розважати учнів, але надати цілу низку знань з різних сфер історичного та сучасного життя Франції. Під час гри використовувались сучасні технічні засоби. Захід відбувся з успіхом.

11 жовтня 2018 року у школі І-ІІІ ступенів Деснянського району міста Києва відбувся урочистий концерт до Дня захисника України , проведено заходи інформаційного, просвітницького та виховного характеру за участю учасників АТО, воїнів Авганістану . До школи завітали гості : Передрій Валерій Іванович -голова спіки ветеранів Авганістану , Козаченко Сергій Іванович заступник голови спіки ветеранів Авганістану , Шупік Федор Іванович член правління спіки ветеранів Авганістану Деснянського району міста Києва , Нишпор Олег Петрович . - голова спілки ветеранів АТО Деснянського району міста Києва , координатор ветеранів АТО - Головата Жанна , Передрій Андрій лейтенант ,воїн АТО - випускник нашої школи , Єгор Вигулярний воїн АТО - автор, виконавець пісень , Бондар Олександр та Гордина Олександр - воїни АТО. На захід була запрошена родина Юрія Січкаря - загиблого в АТО: мати, батько, дружина, донька. Всі присутні вшанували память випускника нашої школи, запаливши лампадки, свічки, поклавши квіти біля меморіальної дошки . Діти подарували ветеранам квіти, пам`ятні браслети " Нескорених " листівки, виготовлені власноруч , стінні газети для музею спілки ветеранів АТО.
Гості , батьки , педагогічний колектив , учні були вражені талановитими виступами учнів та воїнів АТО , радісні , схвильовані від теплаї зустрічі .

14.03.2018р. в шклі №321 відбулися заходи до ДНЯ ДОБРОВОЛЬЦЯ  : виховні години , відкрите заняття з предмету " Захист Вітчизни" .
15.03.2018  учні 9-11х класів разом з класними керівниками відвідали Центральний військовий  госпіталь  міста Києва , привітали літературно-музичною композицією " Зима , що нас змінила " воїнів -добровольців та воїнів  АТО.

13.03.2017 року  у  школі   була  представлена  вчителями та учнями 9-11х класів  літературно-музична композиція  "Для нас це слово зрозуміло ",присвячений великому пророку Тарасу Шевченку. Його ми розуміємо настільки, наскільки розуміємо себе – свій час і Україну в ньому. «Наш великий пророк двісті років веде свій народ від неволі до волі, він веде нас до справжньої сильної країни. Країни, якою пишатимуться всі українці, де б вони не жили, - тут чи за її межами.

27 лютого 2018 року у школі І-ІІІ ступенів №321 Деснянського району міста Києва було проведено районний семінар на тему: «Впровадження сучасних інноваційних методів та технологій в навчальній діяльності молодшого школяра в умовах інтеграції до європейського освітнього простору в початковій школі», який провели вчителі МК початкової школи.

На семінарі були присутні методист РНМЦ Рєпа О. В. та вчителі початкових класів Деснянського району.

В рамках семінару вчителі початкової школи №321 показали:

- майстер-клас інтегрованого уроку-гри «Котилася торба...» (Онищенко Н. І., Мозолевська Г. Е.)

- майстер-клас «Лялька-мотанка» (проект «Лялька-мотанка») (Лапушенко Т. П., Іванова Г.І.)

- ділилися досвідом роботи над проектом «Сторінками Червоної книги України» (Головко І. С., Христоріз Н. Г., Смалько Є. А., Гой К. П.)