В цій рубриці немає статей.

Волонтери - люди доброї волі!

Під такою назвою пройшло свято, яке підготували ДВО "Патріот-Троєщина" під керівництвом Самойленко І.А. та Фурман С.К.

На спектакль були запрошені бійці ЗСУ, добровольчі батальйони та волонтери - Антон Дубішин, Річард Горда, Армен Шахар'янц, Катерина Дітківська. У програмі прозвучали твори, написані від подій на Майдані до сьогодні нашими друзями А. дмитрук, Н. Крісман, були виконані пісні Riffmastera, відомого автора-виконавця і друга нашої організації. Наші діти-волонтери розказали про свою діяльність за 4 роки існування. Виконавці і гості. за традицією, обмінялися подарунками передали речі на фронт.

Учень 9-А класу зайняв 3 місце у районному конкурсі патріотичної пісні "Україна від А до Я.

Класний керівник - Фіцек Ірина Олександрівна.