Вітаємо команду школи за І місце у І (районному) етапі змагань з вогневої підготовки "Снайпер Деснянського району"

Вітаємо переможців (ІІ) районного етапу олімпіади з історії

1. Турбовець Анна, 9 клас - ІІІ місце.

Вітаємо переможців (ІІ) районного етапу олімпіади з української мови та літератури

1. Литвин Дарія, 9 клас - ІІІ місце;

2. Костюк Ірина, 10 клас - ІІІ місце.

30 листопад 2017 року відбувся конкурс серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста Києва "Ситцева рапсодія - 2017"

Тематика конкурсу "Герої міфів та легенд народів світу"

Увага!!!

Розпочато онлайн-голосування конкурсу
«Ситцева рапсодія-2017», яке
буде тривати до 07.12.2017 р. включно

Фото моделей знаходяться у фотоальбомі

Підпишіться на нашу сторінку у Facebook та відайте свій голос за модель, яка вам сподобалась.

Вітаємо переможців (ІІ) районного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Діордієва Анна, 8-А клас, ІІ місце

Вітаємо переможців (ІІ) районного етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови

імені Петра Яцика!

Лябах Марія, 4-А клас, ІІІ місце